Monolit - dane kontaktowe

ADRES:

Monolit Michał Godlewski
ul. Strzelnicza 12
18-300 Zambrów

NIP: 723-154-22-65
Regon: 200164221

+48 509 149 757
biuro@monolitokna.pl

Dział sprzedaży

Sprzedaż zagraniczna

Sprzedaż krajowa

EKSPORT


Podkarpackie/Małopolskie
Beata Chodkiewicz
 +48 503 380 264
 beata.chodkiewicz@monolitokna.pl


Mazowieckie/Łódzkie/Lubuskie
Martyna Gorczyca
 +48 512 246 599
 martyna.gorczyca@monolitokna.pl


Śląskie/Dolnośląskie/Opolskie
Ewelina Gwardiak
 +48 530 020 940
 ewelina.gwardiak@monolitokna.pl


Pomorskie/Kujawsko-Pomorskie/Zachodniopomorskie/Wielkopolskie
Anna Witkowska
 +48 512 016 895
 anna.witkowska@monolitokna.pl

Montaże i reklamacje

Montaże i Reklamacje Osoby Prywatne

Magdalena Wąsowska
 +48 501 347 454
magdalena.wasowska@monolitokna.pl
Reklamacje Delerów

Ewelina Wierciszewska
+48 570 616 612
ewelina.wierciszewska@monolitokna.pl
Dział zakupów

Anna Modzelewska
+48 502 351 534
anna.modzelewska@monolitokna.pl

Nasze salony sprzedaży

ZAMBRÓW


Ul. Aleja Wojska Polskiego 16
18-300 Zambrów
+48 511 445 628
 salon@monolitokna.pl

GODZINY OTWARCIA:
Pon-Pt 8:00 - 17:00
Sob 9:00 - 13:00
BIAŁYSTOK

Centrum Handlowe Fasty
Ul. Przędzalniana 60A
15-688 Białystok
 +48 504 157 889
  salon.bialystok@monolitokna.pl

GODZINY OTWARCIA:
Pon-Pt 9:00 - 17:00
Sob 9:00 - 13:00

Dział Finansowo - Księgowy

Faktury

Joanna Wodzyńska
 joanna.wodzynska@monolitokna.pl
Elżbieta Godlewska
 +48 518 568 812
Monika Modzelewska
 monika.modzelewska@monolitokna.pl
 +48 537 869 694
Główna Księgowa

Wioletta Suska
 wioletta.suska@monolitokna.pl
 +48 517 249 514