Pracownik działu handlowego - Przedstawiciel terenowy

MONOLIT Michał Godlewski poszukuje aktualnie pracowników działu handlowego

Przedstawiciel terenowy

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Terenowa sprzedaż produktów firmy
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

- Gotowość do wyjazdów służbowych po całym terenie Polski

WYMAGANIA:

  • Sprawne posługiwanie się aplikacjami internetowymi.
  • Komunikatywność.
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
  • Obowiązkowość i sumienność w wykonywaniu zadań.
  • Uczciwość.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność.
  • Miła aparycja

OFERUJEMY:

  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pracę w młodym, nastawionym na sukces zespole
  • Szkolenia produktowe, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Stałe zatrudnienie w nowoczesnej i rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów

Aplikacje (C.V. oraz list motywacyjny) należy przesłać na adres email z adnotacją „Przedstawiciel- terenowy”, bądź dostarczyć do Działu Personalnego Firmy

Zapewniamy poufność podań.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz.883)”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.