o-nas-zdjcie2.jpg

Dlaczego MONOLIT

Poprzez przemyślaną politykę firmy, pełni pasji  i zaangażowania, konsekwentnie dążymy do efektywnego rozwoju zarówno naszego jak i naszych klientów, ponieważ klient i my to jeden organizm. Głęboko wierzymy, że taka filozofia jest gwarancją naszych wspólnych sukcesów w przyszłości.

Firma MONOLIT Michał Godlewski powstała we wrześniu 2007 r., w miejscowości Zambrów woj. Podlaskie . Działalność swoją rozpoczynała w szczególnie trudnych warunkach ze względu na bardzo silną ekspansję spółek konkurencyjnych. Początkowo firma prowadziła wyłącznie działalność handlową, jednak w 2014 roku rozpoczęła własną produkcję okien elewacyjnych oraz drzwi zewnętrznych PVC. Związane to było z przeprowadzeniem szeregu inwestycji na Terenach Inwestycyjnych Miasta Zambrów, w tym wzniesienie hal produkcyjnych, oraz wyposażenia ich w nowoczesny park maszynowy, w którego skład weszły urządzenia znane oraz cenione przez branżowych producentów (m.in. FIMTEC-POLSKA, URBAN, HOLLINGER), wraz z przyłączem socjalno- biurowym oraz magazynowym. Kolejne lata przyczyniły się do unowocześnienia i rozbudowy działalności, co pozwoliło w rezultacie rozszerzyć asortyment produktów oferowanych przez firmę o okna dachowe, drzwi zewnętrzne stalowe, parapety, moskitiery oraz bramy garażowe. Dzięki swojej wiedzy oraz doświadczeniu firma jest w stanie oferować produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno pod względem parametrów jakościowych jak i funkcjonalnych. Obecnie przedsiębiorstwo posiada fachowy personel i nowoczesny tabor samochodowy.

Firma MONOLIT rozwija się na obszarze utworzonego w 2006 roku Zambrowskiego Parku Przemysłowego, współfinansowanego ze środków unijnych, którego rozbudowa jest celem Strategii Rozwoju Zambrowa na lata 2012-2022 oraz Programu Rozwoju Powiatu Zambrowskiego do roku 2020.

Najwyższym priorytetem jest dostarczenie na rynek produktów wysokiej klasy oraz zaspokojenie  w optymalny sposób potrzeb klientów, którzy coraz większą wagę przywiązują do parametrów jakościowych oraz funkcjonalnych nabywanych produktów.

Warto podkreślić, iż wraz z rozkwitem firmy MONOLIT, następował jej rozwój nie tylko pod kątem technologicznym, ale także produktowym. Klienci firmy ciągle wychodzą z nowymi pomysłami, dlatego firma wprowadza na rynek nowe rodzaje okien oraz drzwi


INNOWACYJNOŚĆ

Innowacyjny i inteligentny rozwój to podstawa naszej strategii. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były kojarzone z wysoką jakością i najnowszymi technologiami. Skupiamy naszą uwagę przede wszystkim na kliencie i jego potrzebach, które są często inspiracją do ulepszania naszych produktów. Wiemy, w którą stronę podążać, znamy nasze cele. Dzięki temu dalej możemy się intensywnie rozwijać i rozszerzać naszą ofertę.

NIEZAWODNOŚĆ

Wybierając naszą firmę decydują się Państwo na doskonały produkt i profesjonalną obsługę. Starannie dobieramy najlepsze materiały i rozwiązania technologiczne, aby osiągnąć najlepszą jakość, która zapewni 100% satysfakcję z zakupu i użytkowania naszych okien.

PARTNERSTWO

Podstawą sukcesu jest dla nas ciągły i intensywny kontakt z klientem, ponieważ tylko to pozwala na uzyskanie efektu synergii wspólnych działań.

ELASTYCZNOŚĆ

Naszą mocną stroną jest  elastyczność. Dzięki szybko podejmowanym decyzjom jesteśmy w stanie niemal natychmiast  reagować na oczekiwania klientów oraz trendy rynkowe.
0
Wykonanych okien i drzwi od początku roku
0
Zadowoleni klienci
0
Wypitych filiżanek kawy

Biuro Sprzedaży

Zadzwoń: +48 509 149 757

Adres rejestrowy:

MONOLIT Michał Godlewski

ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 25/13
18-300 Zambrów
NIP 723-154-22-65
Regon 200164221

 

 

 

Produkcja:

18-300 Zambrów

ul. Strzelnicza 12

t: +48 509 149 757

eTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Śledź nasz profil

facebook_page_plugin